Merhabalar canlarım, öncelikle bilmenizi istediğim bir şey var benimle birlikte olurken kesinlikle mutluluktan uçacaksınız. Verdiğiniz parayı son damlasına kadar hak etmeye çalıştığımı bilmenizi isterim ve kesinlikle gir çık ilişkisi yaşatmam benimle sevişirken sanki kız arkadaşınızla veya karınızla sevişiyormuşcasına zevk alacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü bu işte müşteri memnuniyeti ve sürekliliği çok önemlidir ben bugün sizi mutsuz gönderirsem bir daha benimle birlikte olmazsınız ve bu benim için hem maddi hem manevi kötü br durum en azından bu şekilde düşünerek sizlere elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum.

Onun haricinde 25 yaşında oldukça bakımlı güzel bir kadınım vücut hatlarım 90 60 90 diyebilirim, oral yapmamla meşhurumdur. Oral yaptığım erkekler kendilerinden geçerler ve ağzıma boşalmak için can atarlar ancak benim bir kuralım var ağzıma boşalmak isterseniz sizden ekstra ücret talep ediyorum nedenini soracak olursanız ağza sperm almak son derece sağlıksız bir durum ve ben sağlığımı sizin için tehlikeye atıyorum ve bunun karşılığını talep ediyorum ancak fazla para ödemek istemezseniz göbeğime boşalabilirsiniz bunun benim için hiç bir mahsuru yok.

Görüşmelerimi 5 yıldızlı otellerde veya kendi evimde gerçekleştiriyorum 5 yıldızlı otele verecek parası olmayan kişiler benim evime de gelebilirler. Sizin evinize gelmemi istiyorsanız karşılıklı görüştükten sonra güvenirsem gelebilirim bunun için beni arayabilirsiniz.

Yorum Gönder

Mail adresinizi sadece yetkililer görmektedir. Yıldızlı alanları doldurunuz *

*