Merhabalar sevgili beyler, başlığı okuduğunuz da oldukça şaşırdığınızın farkındayım. Evli olmam bir çok insanı şaşırtsa da bir çoğunu cezbediyor diyebilirim, şimdi aklınıza bir soru gelebilir kocası nasıl izin veriyor? Evet maddi her hangi bir zorluğumuz yok kocam ünlü bir şirkette yönetici pozisyonunda çalışıyor ve ben ev gelirine katkıda bulunmak hemde zevkli bir iş yapmak için bu mesleği seçmek istedim, bu konuyu kocamla paylaştığım da bunu oldukça olgun ve samimi bir şekilde karşılayıp kabul etti. Yani her hangi bir korkunuz olmasın kocası başımıza bela olur mu falan gibi bütün görüşmelerimden kocamın haberi ve izni vardır.

Bunun haricinde bütün görüşmelerime memnuniyet garantisi veriyorum çünkü yıllardır evliyim ve kocamdan öğrendiğim bir çok şeyi hiç düşünmeden siz değerli müşterilerim ile paylaşıyorum. Dikkat ettiğim tek bir husus var otele veya sizin evinize gelemiyorum aslında ben çok isterim ancak malesef kocam buna izin vermiyor sanırım başıma bir iş gelmesinden korktuğu için. O yüzden bütün görüşmelerimi sadece kendi evimde yapıyorum aynı zamanda kocam bizi izliyor olacaktır bu durumdan oldukça memnun eğer izniniz olursa o da olaya dahil oluyor ve gurup yapıyoruz.

İlanda ki bütün resimler kesinlikle bana aittir, o yüzden hiç bir kuşkunuz olmasın. İlanda yazan telefon numaramı günün normal saatlerinde arayarak benden randevu alabilirsiniz, lütfen boş muhabbet etmek için aramayın sizleri seviyorum.

Yorum Gönder

Mail adresinizi sadece yetkililer görmektedir. Yıldızlı alanları doldurunuz *

*