Merhabalar sevgili elit beyler, ismim Eda 24 yaşında Üniversite mevzunu bakımlı bir kadınım. Bu işi paradan daha çok zevk için yapıyorum ancak bunun yanında para da kazanıyorum tabi ki, en büyük özelliklerimden bir tanesi birlikte olduğum beyleri mutlu etmeden kesinlikle göndermiyorum. Bunun yanında bazı dikkat ettiğim noktalar var, birlikte olduğum kişilerin mutlaka kondom takmasını istiyorum karşılıklı hijyen ortamını sağlayabilmemiz için bu kesinlikle şart.

Onun haricinde sadece parası olan erkeklerle değil aynı zamanda kendine bakmayı alışkanlık haline getirmiş, prezantabl beylerle birlikte olmaya özen gösteriyorum, kesinlikle anal (ters ilişki) ve cimcif (ağıza boşalma) yapmıyorum. Bunun haricinde bütün isteklerinize cevap verebilecek potansiyele, güzelliğe ve fiziğe sahibim. Birlikte olduğum beyler genelde benim meşhur oralımı beğenirler, ağzımı çok iyi kullandığımdan dolayı birlikte olduğum erkekleri ağzım ile çok kısa sürede boşaltabiliyorum.

Buna nazaran özel fantezilerinizi de gerçekleştirebilirim, türbanlı veya deri fetişi olan erkekler benimle birlikte olmaya bayılacaklar. Ankara’da ki kendi evimde veya 5 yıldızlı otellerde görüşme sağlıyorum, çok beğendiğim ve güvendiğim beylerin evine de gidebilirim buna karşılıklı görüştükten sonra ortaklaşa karar verebiliriz. Tek seans veya gecelik fiyatlarım için beni arayabilirsiniz, hepinizi öpüyorum.

Yorum Gönder

Mail adresinizi sadece yetkililer görmektedir. Yıldızlı alanları doldurunuz *

*